Kniha návštěv

  • Datum: 22.12.2013 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: super

    jojo - i do kopce se musí šlapat..... pro každého je u nás něco :-)

    Odpovědět

  • Datum: 04.11.2013 Vložil: little_john

    Titulek: parada

    Cyklopark je super. Dovalim, obedu to 4x a mazu domu pres les :-) Jedine co bych upravil je ta klopenka za tim malym kamenym dropem. Je strasne utazena a kdyz clovek preleti ty sutry nak musi v klopence spise zastavit nez ze by udrzel rychlost. Ale mozna to chce najit lepsi stopu, coz se mi nepovedlo. Zatim. :-) kolu zdar

    Odpovědět

  • Datum: 06.11.2013 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: parada

    Tato klopenka bude uplně jiná. Bude protažena spíše táhlým obloukem těsně kolem stromů a do té další klopenky přes vlnu naskočíte. :-) Takže bude pořád rychlost :-) Klopenek přibude po cykloparku více. Jak člověk zrychluje, začínají někde chybět :-)

    Odpovědět

  • Datum: 04.11.2013 Vložil: Katka

    Titulek: Prima Biking

    Parada, ze za zábavou nemusíme az na Kycerku do Karlovic :-) Když se clovek spontanne rozhodne, za chvilku krouzi ve Vasem Bike Parku :-) Takovou uroven jsem v Myslockach teda necekala, klobouk dole a diky :-)

    Odpovědět

  • Datum: 06.11.2013 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: Prima Biking

    Díky Katko, Vašek :-)

    Odpovědět

  • Datum: 23.10.2013 Vložil: Ričí

    Titulek: Fantastické

    Pánové smekáme před váma klobouk a máte náš obrovský obdiv! Po shlédnutí fotek na netu jsem s kamarádem neodolal a ještě týž den jsme se ze Zlína přijeli podívat a projet vámi zhotovenou stezku lesem. Jsme nadšení a moc se nám to líbilo. Odjížděli jsme s příslibem že se sem znovu vrátíme! Moc děkujem ! Je to super nápad a vynikající provedení!!!

    Odpovědět

  • Datum: 04.11.2013 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: Fantastické

    Díky všem za kladné reakce. Jsem rád, že se líbíme. :-) Pro příští rok bude pár úseků vylepšeno, těšte se! Díky - Vašek

    Odpovědět

  • Datum: 13.10.2013 Vložil: Rosťa

    Titulek: Perfektní

    Denska jsme s kámošem navštívili a museli jsme to dát dvakrát, protože jednou nestačí. Skvělá práce kluci a budem jezdit častěji!

    Odpovědět

  • Datum: 20.09.2013 Vložil: Juris

    Titulek: SRDCOVKA

    Čus chlapi,skvěle odvedená práce,srdce bikera zaplesá,je to skvělá tratička,člověk má potřebu makat celý okruh a pořád se snažit zrychlovat,je to zabavný a hravý a myslím,že se tu vyblbne každý.Dík za tu možnost,určitě se zase zastavím

    Odpovědět

  • Datum: 03.09.2013 Vložil: Adrea

    Titulek: vyborne!

    Pěkny den.. cyklopark je super!! je to i o technice,fakt moc dobré,určitě letos zas navštívíme :) mame to asi 25km ale ta cesta stoji za to.Díky moc

    Odpovědět

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Cyklopark Mysločovice

+420 737 869 579

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode