Kniha návštěv

  • Datum: 15.09.2014 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: Droga

    děkuji... 10 kol? To je moc hezké a klobouk dolů! Na podzimní brigádě budeme některá místa opravovat, přibudou klopenky a nový úsek! Ať se vám u nás líbí - Vašek

    Odpovědět

  • Datum: 18.05.2014 Vložil: Denny

    Titulek: Video

    No ještě musím dodat, to video je super....než pojedete s dětmi je dobré si prohlédnout.....Celou trať máte zmapovanou....

    Odpovědět

  • Datum: 18.05.2014 Vložil: Denny

    Titulek: Špica

    Já ve svých třiašedesáti jsem si trať projela i prošla. Děkuji všem co se o toto veledílo zasloužili.
    Sice když jsem jela na kole, tak jsem nestíhala pozorovat okolí, proto je dobré si trať projít pěšky. ( Ale opačným směrem, ať můžete vidět cyklisty a včas uhnout ).
    Pak objevíte kousek od trati chov zajíců, ohniště, kde se dá opéct špekáček, no a nádherné výhledy do okolí....Děkujeme.

    Odpovědět

  • Datum: 26.05.2014 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: Špica

    Děkuji Vám

    Odpovědět

  • Datum: 05.05.2014 Vložil: Marcela

    Titulek: co deti?

    Koukam na vase stranky a vypada to lakave.zvladnou to i deti???daji se tezsi useky nejak obejit,nebo tak neco??chystame se k vam s detmi 8 a 10 let ,tak jestli ma vyznam brat deti s sebou.....diky za info....

    Odpovědět

  • Datum: 07.05.2014 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: co deti?

    Moje dcera má 9 let a komplet celou trasu včetně těších úseků zvládá. Věřím, že pokud Vaše děti mají již 3 převodník a rádi jízdu v terénu, vše zvládnou. Stoupání není až tak hrozné a nejtěžší sjezdík lze sejít. myslím ale, že ho dají :-) Ať se Vám u nás líbí - Vašek

    Odpovědět

  • Datum: 14.02.2014 Vložil: :)

    Titulek: Mouchy

    Parádní trat,ale má nějake mouchy,např. ty šutry kolem te trati hlavně jak se jede z kopce ,o to když někdo zavadí nohou tak si tyden nesedne na kolo . pák je naprd ta klopenka jak se sjíždí z těch kamenu ,tam je to špatně vyměřené ,1.je strašně blízko měla být dála za 2, jak se vyjíždíz te klopenky tak má byt klopenka na druhou stranu ,a místo toho je na tu samou ,což je trošku nedořešené ,a ztrací se tam rychlost

    Odpovědět

  • Datum: 26.02.2014 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: Mouchy

    Ahoj, ano - tohle jsou věci, které se právě budou při první brigádě v Dubnu předělávat! A nejenom tyto - těšte se na spoustu vylepšení! Vašek

    Odpovědět

  • Datum: 14.04.2014 Vložil: Vodák

    Titulek: Re: Mouchy

    Jestli myslíš malé kameny (jako pěst) okolo trati, které ju vymezujou, tak ty jsou (podle mě) úplně v pohodě.

    Odpovědět

  • Datum: 17.12.2013 Vložil: Adam

    Titulek: super

    Ta půlka dráhy je na downhil dobrá jak se jede s kopce ale jak se jede kopce tak je to o ničem :P

    Odpovědět

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Cyklopark Mysločovice

+420 737 869 579

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode