Kniha návštěv

• Datum: 07.05.2014 Vložil: Vašek

Titulek: Re: co deti?

Moje dcera má 9 let a komplet celou trasu včetně těších úseků zvládá. Věřím, že pokud Vaše děti mají již 3 převodník a rádi jízdu v terénu, vše zvládnou. Stoupání není až tak hrozné a nejtěžší sjezdík lze sejít. myslím ale, že ho dají :-) Ať se Vám u nás líbí - Vašek

Odpovědět

• Datum: 14.02.2014 Vložil: :)

Titulek: Mouchy

Parádní trat,ale má nějake mouchy,např. ty šutry kolem te trati hlavně jak se jede z kopce ,o to když někdo zavadí nohou tak si tyden nesedne na kolo . pák je naprd ta klopenka jak se sjíždí z těch kamenu ,tam je to špatně vyměřené ,1.je strašně blízko měla být dála za 2, jak se vyjíždíz te klopenky tak má byt klopenka na druhou stranu ,a místo toho je na tu samou ,což je trošku nedořešené ,a ztrací se tam rychlost

Odpovědět

• Datum: 26.02.2014 Vložil: Vašek

Titulek: Re: Mouchy

Ahoj, ano - tohle jsou věci, které se právě budou při první brigádě v Dubnu předělávat! A nejenom tyto - těšte se na spoustu vylepšení! Vašek

Odpovědět

• Datum: 14.04.2014 Vložil: Vodák

Titulek: Re: Mouchy

Jestli myslíš malé kameny (jako pěst) okolo trati, které ju vymezujou, tak ty jsou (podle mě) úplně v pohodě.

Odpovědět

• Datum: 17.12.2013 Vložil: Adam

Titulek: super

Ta půlka dráhy je na downhil dobrá jak se jede s kopce ale jak se jede kopce tak je to o ničem :P

Odpovědět

• Datum: 22.12.2013 Vložil: Vašek

Titulek: Re: super

jojo - i do kopce se musí šlapat..... pro každého je u nás něco :-)

Odpovědět

• Datum: 04.11.2013 Vložil: little_john

Titulek: parada

Cyklopark je super. Dovalim, obedu to 4x a mazu domu pres les :-) Jedine co bych upravil je ta klopenka za tim malym kamenym dropem. Je strasne utazena a kdyz clovek preleti ty sutry nak musi v klopence spise zastavit nez ze by udrzel rychlost. Ale mozna to chce najit lepsi stopu, coz se mi nepovedlo. Zatim. :-) kolu zdar

Odpovědět

• Datum: 06.11.2013 Vložil: Vašek

Titulek: Re: parada

Tato klopenka bude uplně jiná. Bude protažena spíše táhlým obloukem těsně kolem stromů a do té další klopenky přes vlnu naskočíte. :-) Takže bude pořád rychlost :-) Klopenek přibude po cykloparku více. Jak člověk zrychluje, začínají někde chybět :-)

Odpovědět

• Datum: 04.11.2013 Vložil: Katka

Titulek: Prima Biking

Parada, ze za zábavou nemusíme az na Kycerku do Karlovic :-) Když se clovek spontanne rozhodne, za chvilku krouzi ve Vasem Bike Parku :-) Takovou uroven jsem v Myslockach teda necekala, klobouk dole a diky :-)

Odpovědět

• Datum: 06.11.2013 Vložil: Vašek

Titulek: Re: Prima Biking

Díky Katko, Vašek :-)

Odpovědět

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Cyklopark Mysločovice

+420 737 869 579

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode