Kniha návštěv

  • Datum: 02.09.2013 Vložil: MeryK

    Titulek: parádní

    Dneska jsme se tam vydali s partou a moc jsme si to užili! Je to fakt parádní poježdění po lese. Skvělý nápad a skvělé provedení! Dík moc!!!

    Odpovědět

  • Datum: 03.09.2013 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: parádní

    díky všem - je to pro vás!!!!

    Odpovědět

  • Datum: 22.08.2013 Vložil: Lumír

    Titulek: klobouček Borci

    Moc luxusní a budeme tam jezdit často....děkujeme díky mooooooc

    Odpovědět

  • Datum: 23.08.2013 Vložil: Radek

    Titulek: Re: klobouček Borci

    Lumír už Vše řekl za mně.... Opravdu odvedený kus práce s výborným výsledkem...

    Odpovědět

  • Datum: 21.08.2013 Vložil: napa bikeandride

    Titulek: dobrá práce

    V nedĕli jsme jeli z Napajedel vyzkoušet singltrack a všichni jsme hodnotili velmi kladnĕ.Dali jsme si to třikrát.Opravdu parádní poježdĕní.Klobouk dolů stavbařům.

    Odpovědět

  • Datum: 03.09.2013 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: dobrá práce

    Díky díky - pár úseku bude na podzim ještě vylepšeno! Vašek

    Odpovědět

  • Datum: 19.08.2013 Vložil: ivan

    Titulek: Moc fajn.

    Ahoj. Minulý týden jsme tam byli se synem -7 let. Singltrek se Vám moc povedl, byli jsme oba nadšení. Je to právě tak akorát, aby si tam zajezdil každý. Jakým způsobem to budete udržovat ? Budete např vypisovat nějaké termíny brigád, nebo něco podobného ?

    Odpovědět

  • Datum: 19.08.2013 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: Moc fajn.

    Ahoj. Díky za pochvalu... ano - udržovací a vylepšovací brigády budou. Termíny budou vždy vyvěšeny zde a na FB. Díky a ať to šlape. Vašek

    Odpovědět

  • Datum: 14.08.2013 Vložil: Filip

    Titulek: Kus prace

    Ahoj, o víkendu se chystáme vyzkoušet vaší trasu a už podle fotek musím ocenit velký kus práce, který za váma stojí. Do Mysločovic, přímo pod hřbitov jsem jezdil za rodinou, tak se zase po pár letech rád podívám, co nového v okolí, kde jsem strávil kus dětství. Díky moc za tuto příležitost :-)

    Odpovědět

  • Datum: 19.08.2013 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: Kus prace

    Dobrý den, jsem rád, že tento Cyklopark může přinést radost. Ať se líbí - Vašek

    Odpovědět

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Cyklopark Mysločovice

+420 737 869 579

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode