Kniha návštěv

  • Datum: 06.12.2020 Vložil: Elliotphype

    Titulek: natural hormone remedies

    running prescription sunglasses [url=https://www.bizcommunity.com/Profile/acheterphentermine37.5mgen]https://www.bizcommunity.com/Profile/acheterphentermine37.5mgen[/url] herbal menthol cigarettes

    Odpovědět

  • Datum: 27.03.2020 Vložil: Petr

    Titulek: Délka tratě

    Dobrý den, zatím jsem u Vás nebyl, ale jistě to brzy napravím...Tak jen jediná otázka - máte změřenou délku okruhu? Díky, hezký den a držím palce

    Odpovědět

  • Datum: 14.04.2020 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: Délka tratě

    Dobrý den, jedná se o XC okruh s délkou 2,4km. Je to jednosměrný okruh a některé pasáže mají více variant průjezdů.

    Odpovědět

  • Datum: 04.05.2020 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: Délka tratě

    Délka okruhu je 2,4km. Vašek :-)

    Odpovědět

  • Datum: 17.12.2020 Vložil: Biker

    Titulek: Re: Délka tratě

    Nazdar, od nastupniho mista (kriz) po nastupni misto je to, dle GPS, cca. 2,2 km, prevyseni 57 m, zpet 58 m.

    Odpovědět

  • Datum: 19.05.2015 Vložil: madam sklodowska

    Titulek: sklo

    Dobrý den,
    v jedné ze zákrut jsem tento víkend našel sklo (cca 5 cm). Vypadalo to, že to není náhoda. Bylo někde ze dna lahve, otočené ostrými hranami vzhůru a zamáčklé do bláta. Takže jestli to není nějaká vaše nová překážka a v předchozí den neprobíhaly nahoře bujaré oslavy, tak si dejte bacha.
    Při té příležitosti jsem posbíral všechny odpadky kolem tratě, což mě "stálo" čtyři kolečka navíc ;-). Díky za park...

    Odpovědět

  • Datum: 19.06.2015 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: sklo

    Dobrý den, děkuji za pomoc při úklidu, někdy je to bohužel tak a škůdci se ukážou. Snažím se pravidelně stezku kontrolovat, sbírám odpadky. tentokrát jste mě MADAM předběhla :-) Děkuji a s pozdravem Vašek

    Odpovědět

  • Datum: 15.04.2015 Vložil: Žanek

    Titulek: Velká pochvala

    Ahojte. Včera jsem, letos poprvé, vyrazil do Vašeho krásného cykloparku. Loni jsem si tam jezdil občas zakroužit, moc mě to bavilo a se všemi pochvalnými komentáři tady v diskuzi rozhodně souhlasím. Včera jsem tam jel s tím, že mám asi půl hodinky tak stihnu v pohodě čtyři okruhy a pojedu na sraz s kámošema. Nakonec jsem stihnul tak tak tři okruhy. Ale byla to naprostá paráda. Jak já se bavil. A kolik adrenalinu jsem vyprodukoval :-). Nové úseky "exPRD climb" a "Sahara" jsou úplně super a museli dát hrozně moc práce. Vy jste tam snad museli být celou zimu. Máte ode mne velikou pochvalu a veliké díky. Jsem jezdec technicky spíš slabší, takže tyto nové úseky považuju už za dost těžké, ale po pár seskočení (bezpečných) z kola a pár zastavení se mi to při třetím okruhu už podařilo všechno projet (i když žádná rychlost to teda nebyla) a mám parádní motivaci tam jezdit dál a pilovat techniku.
    Takže ještě jednou moc moc chválím a děkuji.

    Odpovědět

  • Datum: 19.06.2015 Vložil: Vašek

    Titulek: Re: Velká pochvala

    Děkujeme za pochvalu, tyto komentáře jsou pro nás největší ocenění! Na příští rok opět přibudou nová vylepšení v podobě nových úseků! Vašek

    Odpovědět

  • Datum: 10.09.2014 Vložil: Dave

    Titulek: Droga

    Zdravím všichni,
    dnes jsem měl možnost si poprvé projet Cyklopark...mooc mě to nadchlo a bavilo.Na to na jakém kousku lesa se dá vytvořít taková návyková záležitost..klobouk dolů.S každým dalším kolem mě to bavilo čím dál víc..skončil jsem u č.10 a to jsem si některé pasáže projížděl znovu a znovu...na trati jsou nějaké záludnosti(nedokonalosti),ale myslím,že to je jen a jen na umu a technice nás bikerů se s tím vypořádat.Dokonce i do kopce mě to po pár kolech začalo bavit,zvlášť,když jsem se naučil pořádně řadit:-) ...
    Takže,.. jen tak dál...
    Ps.:Už se těším jak zase vyrazím a dám si další dávku.:-) D.

    Odpovědět

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Cyklopark Mysločovice

+420 737 869 579

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode